سرآغاز گروه تولیدی رُفت

گروه تولیدی رُفت در شهریور 1392 با هدف تولید لوازم و قطعات جانبی جاروبرقی شروع به کار کرد. از آنجایی که تقریبا هیچ برندی به صورت متمرکز در این زمینه فعالیت نداشت، رُفت برای تبدیل شدن به یک برند مطرح که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع قطعات تولیدی و مصرفی جاروبرقی فعالیت کند، با پشتوانه ی نیروهای متخصص خود در این مسیر قدم نهاد.


پروسه شکل گیری گروه تولیدی رُفت بسیار دقیق و تخصصی انجام گرفت و پیش از شروع روند تولید، تحلیل دقیق از بازار و محصولات موجود در این صنعت به صورت جامع اجرا شد. یافتن کارخانه ها و کارگاه های تولیدی لوازم جانبی جاروبرقی، شناخت برندهای مطرح تولیدکننده جاروبرقی در ایران، زیر نظر گرفتن مواد اولیه تولید و یافتن بهترین متریال برای تولید لوازم جانبی و… از جمله فعالیت های کلیدی گروه تولیدی رُفت پیش از شروع کار بود.

در ابتدای فرآیند تولید، منحصرا یک محصول تولید شد که آن محصول لوله خرطومی بود. رفته رفته با کسب تجربه‌های بیشتر و استفاده از دانش متخصصان ایرانی و خارجی و همچنین به کمک مهندسین متالوژی و مواد،به ترکیبات جدید در تولید محصولات رسیدیم و توانستیم تنوع بیشتری را در بین محصولات خود جای دهیم. حال پس از حدود 10 سال فعالیت در این صنعت و تجربه تولید انواع قطعات مورد نیاز، توانسته ایم با تکیه بر دانش فنی و استفاده از متریال  مرغوب و درجه یک در تولید، مشتریان بزرگ و کوچک زیادی را در این چرخه همراهی کنیم.

 

دغدغه ما همراه این بوده است که تولید یک کالا، صفر تا صد، بومی سازی شود و تمامی تولیدات از ابتدا تا انتهای فرآیند، در خطوط تولید گروه تولیدی رُفت صورت پذیرد. و اکنون که در این نقطه ایستاده‌ایم فرآیند تولید پارچه برای کیسه‌های جاروبرقی، مراحل نوردسازی لوله‌های تلسکوپی، تولید لوله خرطومی همراه باتابلوهای PLC و مدارفرمان‌های کاملا الکترونیک، کامپاند کردن مواد اولیه لوله خرطومی و… همه و همه به دست متخصصان گروه تولیدی رُفت به ثمر رسیده است. رُفت با پشت سر گذاشتن موانع و سختی ها به کمک نیروهای دلسوز خود توانست بخش بزرگی از محصولات این حوزه را تامین کند و کیفیت مثال زدنی خود را به مشتریان خود اثبات کند.

خدمات گروه تولیدی رُفت

گروه تولیدی رُفت که در زمینه تولید لوازم جانبی جاروبرقی فعالیت می‌کند، محصولاتی چون لوله خرطومی در سایز و ابعاد و قطر متفاوت، لوله تلسکوپی در مدل‌های مختلف، کیسه جاروبرقی برای انواع جاروبرقی خانگی، صنعتی و سطلی، فیلتر جاروبرقی، زانویی جاروبرقی و … را به تولید رسانده است. این محصولات با توجه به نیاز مشتریان و شرکت‌ها، در سایز و ابعاد و ویژگی‌های خاص قابل تولید است تا عملکرد قابل قبولی را برای مشتریان خود رقم بزنیم.

راه‌های ارتباطی با گروه تولیدی رُفت

پیج اینستاگرام رُفت
اکانت واتس اپ رُفت
پیج لینکدین رُفت
تماس مستقیم با کارشناسان
ورود

ورود

[theme-my-login]
ثبت نام

ثبت نام

[theme-my-login action="register"]
بازیابی رمز عبور

بازگردانی رمز عبور

[theme-my-login action="lostpassword"]